Czym jest Summertime Suites/Apartamenty Łagów?

 

             Summertime Suites/ Apartamenty Łagów to dom letni z  wydzieloną funkcją hotelową i prywatną. Oferuje komfortowe warunki noclegowe w 4 kameralnych apartamentach, stylistyką nawiązujących do Boutique Hotels. Jest autorskim projektem jego właścicieli odzwierciedlającym ich wrażliwość estetyczną oraz styl życia . Stworzonym w  odpowiedzi na często pojawiającą się potrzebę ucieczki od miejsc szablonowych, zatłoczonych i głośnych . Łączy magię miejsca o nieodpartym uroku i bogatej historii z bardzo osobistą interpretacją pojęcia 'pokoi gościnnych' .  Z takiego połączenia powstało miejsce wyjątkowe i bezpretensjonalnie eleganckie.  

 

Część gościnna 

obejmuje wejście od ulicy do budynku, 4 apartamenty, korytarz i taras.

 

Część prywatna 

to parter i poddasze budynku wraz z ogrodem. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca , ta część posesji nie jest przystosowana do przyjmowania gości.

  

Kto przyjeżdża do SUMMERTIME Suites? 

               Zatrzymują się tu osoby estetycznie wymagające, pragnące spędzić  czas w  pięknych wnętrzach , w spokojnej atmosferze z daleka od pracy i codziennych obowiązków. Aktywne sportowo,  otwarte kulinarnie,  poszukujące nowych wyzwań, świadomie odbierające otaczającą ich przestrzeń .

 

Czy w Summertime jest restauracja?

W bliskiej odległości od Apartamentów znajduje się wiele restauracji, barów, sklepów spożywczych.

 

Czy jest możliwość przygotowania posiłków?

      Apartamenty są wyposażone w mini bar, czajnik, filiżanki, szklanki, talerze i sztućce. Możliwe jest zatem przygotowanie gorącego napoju lub prostego posiłku. Apartamenty nie posiadają aneksów kuchennych,  również w budynku nie ma ogólnodostępnej kuchni. 

 

Z uwagi na bliskie sąsiedztwo  restauracji, barów i sklepów, nie będzie żadnego problemu z nabyciem produktów spożywczych lub gotowego posiłku.

  

Gdzie można zjeść? 

 

         Polecamy:

 

 • nowootwartą, kameralną restaurację w najbliższym sąsiedztwie w Spa Laura

       ( odległość od apartamentów 30m)

 

 •  Bistro Ogrody Smaków serwujące specjały kuchni polskiej . Samoobsługowa formuła sprawia , że  posiłki mają bardzo rozsądna cenę             
 • ( odległość 150m od apartamentów)

 

 • czynny do późnego wieczora pomost w Szalonej Kurze

  ( w odległości  160 m od apartamentów)

 

 • Restaurację Ważka oferującą polskie przysmaki , jako  idealne miejsce na elegancki wieczór dla wymagających klientów połączony ze spacerem po plaży   ( w odległości 1200 m od apartamentów)

 

 • Restaurację w Zamku Joannitów - jej stylowe napitki i rycerską strawę                ( w odległości 600 m od apartamentów)

 

 • Karczmę Podzamcze  na kuchnię polską w wersji ' fast '                                         ( w odległości 500 m od apartamentów)

 

 • Stolarnię Cafe  z  fenomenalnymi deserami oraz niepowtarzalną atmosferą

 

 • Defkę  gdyż to swoista podróż w czasie, do czasów PRLu , ze stołówkową atmosferą tamtego okresu oraz specjałami kuchni domowej. Szczególnie polecamy pierogi z jagodami w sezonie letnim ( w odległóści 2000m od apartamentów )

 

 

 

Gdzie możemy spędzić czas wieczorem? 

 

          Południowo-zachodnia wystawa apartamentów zapewnia relaks na tarasie apartamentów w promieniach zachodzącego słońca lub schronienie przed ciepłym letnim deszczem.

Z przyjemością podpowiemy Państwu co można robić w Łagowie i okolicach w wyznaczonym przez Państwa terminie.

 

Ponadto prosimy zapoznać się z ofertą kulturalną na sezon 2019 klikając na poniższy link:

 

 

Gdzie mogę zostawić samochód? 

      W sąsiedztwie budynku znajdują się 2 ogólnodostępne parkingi dla turystów,      w szczycie sezonu problem z parkowaniem dotyczy Łagowa, tak samo jak i innych miejscowości turystycznych. 

Pod samym budynkiem obowiązuje strefa krótkiego parkowania, na czas wypakowania bagaży. 

Ponadto dysponujemy parkingiem oddaloym od budynku o około 200m pod naszym budynkiem na ulicy Promenady 1

 

 

Co obejmuje cena pokoju? 

        Cena pokoju obejmuje usługę hotelową w komfortowo wyposażonych apartamentach: pościel , ręczniki , kosmetyki łazienkowe, minibar, czajnik,  łóżeczko niemowlęce ( szczegóły w zakładce Apartamenty – wyposażenie)

 

 

 Czy w apartamencie mogą być więcej niż 2 osoby? 

 

Tak, wszystkie apartamenty mogą przyjąć od 2 do 3, 4 lub nawet 5 osób.

Wiąże się to z doliczeniem do ceny podstawowej opłaty za dodatkowe osoby wg cennika.

 

 

O kórej godzinie mogę przyjechać i o której muszę zwolnić pokój?

 

    Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.30. Wcześniejsze zajęcie pokoju zależne jest od dostępności. Późniejsze opuszczenie pokoju jest możliwe za dopłatą (100 zł)

 

Czy można pozostawić rower na terenie posesji?

 

W Summertime nie ma pomieszczenia na rowery , ale można je pozostawić na zewnątrz na ogrodzonym terenie posesji.

 

 

Czy mogę zabrać ze sobą psa?

 

Tak , psy ras małych i średnich.  Opłata wg cennika

 

Czy jest miejsce do grillowania? 

        Summertime nie jest gospodarstwem agroturystycznym. Z uwagi na charakter miejsca  oraz ze względu na zamkniętą część prywatną miejsca na grillowanie przy apartamentach nie ma. 

     Gości pragnących odpoczywać w stricte wiejskiej atmosferze zapraszamy do licznych gospodarstw agroturystycznych , a w szczególności polecamy Ranczo u Zapotocznego w Łagówku czy Frankówkę w Poźrzadle.

  

Gdzie mogę zrobić grilla?

     Nad Jeziorem Łagowskim i Trześniowskim znajdują się wiaty  Nordic Walking     z idealnymi miejscami na piknik i grillowanie.