Czym jest SUMMERTIME Suites?

 

SUMMERTIME to dom letni z wyraźnie wydzieloną funkcją hotelową i prywatną, oferujący komfortowe warunki noclegowe w 4 kameralnych apartamentach. Jest autorskim projektem jego właścicieli odzwierciedlającym ich wrażliwość estetyczną, marzenia oraz styl życia . Jest odpowiedzią na często pojawiającą się potrzebę ucieczki od miejsc szablonowych  . Łączy magię miejsca o nieodpartym uroku i bogatej historii z bardzo osobistą interpretacją pojęcia 'pokoi gościnnych' . Z tego połączenia powstało miejsce wyjątkowe - bezpretensjonalnie eleganckie.  

 

Część gościnna obejmuje wejście od ulicy do budynku, 4 apartamenty, korytarz i taras.

 

Część prywatna to parter i poddasze budynku wraz z ogrodem. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca , ta część posesji nie jest przystosowana do przyjmowania gości.

 

 

 

Kto przyjeżdża do SUMMERTIME Suites?

 

Zatrzymują się tu osoby estetycznie wymagające, pragnące spędzić  czas w  pięknych wnętrzach , w spokojnej atmosferze z daleka od pracy i codziennych obowiązków. Aktywne sportowo,  otwarte kulinarnie,  poszukujące nowych wyzwań, świadomie odbierające otaczającą ich przestrzeń .

 

Czy w SUMMERTIME jest restauracja?

 

Nie, ponieważ w niedalekiej odległości znajduje się wiele restauracji. Chętnie udzielimy Państwu informacji na ten temat.  

 

Czy jest możliwość przygotowania posiłków?

 

Apartamenty są wyposażone w czajnik, filiżanki, szklanki stąd też możliwe jest przygotowanie gorącego napoju. Apartamenty nie posiadają aneksów kuchennych jak również w budynku nie ma ogólnodostępnej kuchni. Prosimy jednocześnie o nieprzygotowywanie posiłków w pokojach gdyż nie są one do tego przystosowane.

 

Z uwagi na bliskie sąsiedztwo różnego rodzaju restauracji i barów , nie będzie problemu z nabyciem posiłku.

 

Czy można zamówić śniadanie?

 

W sezonie istnieje możliwość zamówienia śniadań, które serwowane są do pokoi. Cena śniadań znajduje się w zakładce Cennik

 

 

 

Czy w SUMMERTIME jest room-service? 

 

Oferujemy śniadania podawane  od 08:30 do godziny 9.30 godziny. Jeśli wyjazd jest wcześniej, chętnie przygotujemy śniadanie na wynos, tzw. lunch pakiet. Zamówienia prosimy składać najpóźniej do wieczora w przeddzień wyjazdu.

 

Czy jest miejsce do grillowania?

 

SUMMERTIME nie jest gospodarstwem agroturystycznym. Z uwagi na charakter miejsca oferującego warunki noclegowe o podwyższonym standardzie oraz  ze względu na zamkniętą część prywatną miejsca na grillowanie przy apartamentach nie ma.

 

Gości pragnących odpoczywać w stricte wiejskiej atmosferze zapraszamy do licznych gospodarstw agroturystycznych , a w szczególności polecamy Ranczo u Zapotocznego w Łagówku czy Frankówkę w Poźrzadle.

 

 

 

Gdzie mogę zrobić grilla?

 

Nad Jeziorem Łagowskim i Trześniowskim znajdują się wiaty Nordic Walking z idealnymi miejscami na piknik i grillowanie.

 

Poniższy link prowadzi do mapki z trasami i zaznaczonymi wiatami    www.trail.pl

 

 

 

Czy w SUMMERTIME jest ogród?

 

Summertime znajduje się na terenie ogólnodostępnego Łagowskiego Parku Krajobrazowego. Ogród przed posesją należy do części prywatnej.

 

 

 

Gdzie można dobrze zjeść? 

 

SUMMERTIME znajduje się w najbliższym sąsiedztwie przeuroczej restauracji Ogrody Smaków serwującej specjały kuchni polskiej w bardzo nowoczesnej interpretacji. Samoobsługowa formuła sprawia , że wysokojakościowe posiłki mają bardzo rozsądna cenę.

 

 

 

Gdzie możemy spędzić czas wieczorem?

 

Południowo-zachodnia wystawa apartamentów zapewnia relaks na tarasie apartamentów w promieniach zachodzącego słońca lub schronienie przed ciepłym letnim deszczem.

 

Ponadto polecamy :

 

  • czynny do późnego wieczora ogródek piwny nad samym jeziorem przy Ogrodach Smaków  ( w odległości    50 m od apartamentów)

  • czynny do późnego wieczora pomost w Szalonej Kurze

    ( w odległości 70 m od apartamentów)

  • Restaurację Basztowa a zwłaszcza jej pomost w kształcie delikatnie bujającego statku, będącym niezwykle nastrojowym i oryginalnym miejscem. ( w odległości 300 m od apartamentów)

  • Restaurację La Vie oferującą wyszukane smaki, jako do idealne miejsce na elegancki wieczór dla wymagających klientów lub spacer po plaży ( w odległości 1000 m od apartamentów)

  • Restaurację w Zamku Joannitów - jej stylowe napitki i rycerską strawę ( w odległości 300 m od apartamentów)

  • Karczmę Podzamcze i Trzy Róże na kuchnię polską w wersji ' fast '  ( w odległości 300 m od apartamentów)

 

Prosimy zapoznać się również z kalendarzem imprez na lato 2014  http://lagow.pl/images/stories/www/files/harmonogram2013.jpg

 

 

 

Gdzie mogę zostawić samochód? 

 

W sąsiedztwie budynku znajdują się 2 ogólnodostępne parkingi dla turystów, w szczycie sezonu problem z parkowaniem dotyczy Łagowa, tak samo jak i innych miejscowości turystycznych.

 

 

 

Czy można parkować pod budynkiem ?

 

Pod samym budynkiem obowiązuje strefa krótkiego parkowania, na czas wypakowania bagaży. 

 

 

 

Co obejmuje cena pokoju? 

 

Cena pokoju obejmuje usługę hotelową w komfortowo wyposażonych apartamentach: pościel , ręczniki , kosmetyki łazienkowe, łóżeczko niemowlęce ( szczegóły w zakładce Apartamenty – wyposażenie)

 

 

 

Czy można dostawić łóżeczko dziecięce lub dostawkę?

 

Tak, łóżeczka dziecięce i cena dostawki wg Cennika .

 

 

 

Czy istnieje możliwość wcześniejszego zajęcia i późniejszego zwolnienia pokoju? 

 

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00. Wcześniejsze zajęcie pokoju zależne jest od dostępności. Późniejsze opuszczenie pokoju jest możliwe za dopłatą (100 zł)

 

 

 

Czy można zabrać ze sobą rower?

 

W SUMMERTIME nie ma pomieszczenia na rowery , ale można je pozostawić na zewnątrz na ogrodzonym terenie posesji.

 

 

 

Czy zwierzęta domowe są akceptowane? 

 

Nie.